ELITE WAY SCHOOL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ELITE WAY SCHOOL

Dobrodošli na najboljši elitni šoli!!!
 
KazaloKazalo  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Si yo puedo, Tu tambien

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
*Mia Colucci*
ZAČETNIK
ZAČETNIK
*Mia Colucci*


Število prispevkov : 22
Join date : 13/02/2009

Si yo puedo, Tu tambien Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Si yo puedo, Tu tambien   Si yo puedo, Tu tambien EmptySob Mar 21, 2009 3:07 am

Anahi ima svojo kampenjo proti anoreksiji in bulimiji.
Posnela je nekaj reklam, ki opozarjajo mlade najstnice katere imajo anoreksijo oz. bulimijo.

Js osebno sm fuuul ponosna na Anny k je premagala anoreksijo in zdej pomaga drugim naj nehajo s tem.
V to temo pišete komentarje ali vam je všeč oz. vam ni všeč Anahiina kampanja.
Lahko tudi kaj več napišete o tem.
Nazaj na vrh Go down
Dulce Maria
ZAČETNIK
ZAČETNIK
Dulce Maria


Število prispevkov : 20
Join date : 21/02/2009

Si yo puedo, Tu tambien Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Si yo puedo, Tu tambien   Si yo puedo, Tu tambien EmptySob Mar 21, 2009 3:53 am

meni se to zdi zloo lepo da pomaga drugim in tudi jas sem zelo ponosna da je premagala to bolezen... kr je ni lahko premagati ampak njej je uspelo Very Happy I love you
Nazaj na vrh Go down
Roberta Pardo*
ZAČETNIK
ZAČETNIK
Roberta Pardo*


Število prispevkov : 24
Join date : 18/03/2009

Si yo puedo, Tu tambien Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Si yo puedo, Tu tambien   Si yo puedo, Tu tambien EmptySob Mar 21, 2009 3:57 am

Dulce Maria je napisal/a:
meni se to zdi zloo lepo da pomaga drugim in tudi jas sem zelo ponosna da je premagala to bolezen... kr je ni lahko premagati ampak njej je uspelo Very Happy I love you

Se strinjam Very Happy Surprised
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Si yo puedo, Tu tambien Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Si yo puedo, Tu tambien   Si yo puedo, Tu tambien Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Si yo puedo, Tu tambien
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
ELITE WAY SCHOOL :: RBD :: ANAHI-
Pojdi na: